ماژول چند حالت فیبر نوری G311MM آی پی کام

>ماژول چند حالت فیبر نوری G311MM آی پی کام
ماژول چند حالت فیبر نوری G311MM آی پی کام۱۳۹۷/۵/۷ ۸:۳۹:۰۳

Project Description

ماژول چند حالت فیبر نوری G311MM

  • سازگار با استاندارد IEEE802.3z

  • دارای سوئیچ تعبیه شده

  • مطابق با سوئیچ های سری IP-COM دارای پورت SFP

  • از انتقال فیبر نوری پشتیبانی می کند

  • 3 سال گارانتی آونگ

G311MM
Model No
Multi-Mode Optical Fiber Module
Description
IEEE 802.3z, CSMA/CD, TCP/IP
Standard and protocol supported
550m
Transmission range
50/125um or 62.5/125um Multi-Mode Optical Fiber
Transmission medium
850nm
Transmission wavelength
LC
Interface type
1.25Gbps
Transmission rate
(3.3V(Internal power supply by switchPower supply
  • ماژول چند حالت فیبر نوری G311MM آی پی کام
  • ماژول چند حالت فیبر نوری G311MM آی پی کام
  • ماژول چند حالت فیبر نوری G311MM آی پی کام

توضیحات محصول

G311MM یک ماژول چند حالت فیبر نوری است. این ماژول برای توسعه حوزه  LAN و پهنای باند، از انتقال فیبر نوری پشتیبانی می کند .برای توسعه پوشش شبکه در LAN های بزرگ و متوسط مناسب است. با استاندارد های IEEE802.3z سازگار است و در موقعیت 850nm کار می کند. اندازه آن کوچک است و سوئیچ در درون آن تعبیه شده است و می تواند در فضای کوچک قرار بگیرد. از طریق سوئیچ می تواند برق داخلی خود را تامین کند و نصب آن راحت است. با سوئیچ های سری IP-COM که دارای پورت SFP  هستند مطابق است. از حالت hot-pluggable  و شناسایی خودکار ماژول SFP پشتیبانی می کند. این ماژول از حالت دوبل کامل نیز پشتیبانی می کند.

ثبت ديدگاه