Loading...
>درباره ما
درباره ما۱۳۹۸/۶/۲۴ ۱۲:۳۳:۱۷

درباره ما

شرکت آونگ (تاسیس 1385) با عرضه محصولات برترین برندهای شبکه از جمله دی لینک، میکروتیک، آی پی کام، اشنایدر، تندا، ایسوس و سانت جایگاه ویژه‌ای در این حوزه کسب کرده است. همچنین این شرکت با ارائه راهکارها و خدمات سازمانی متنوعی چون مشاوره، طراحی و پیاده‌سازی پروژه‌های شبکه، امروزه به عنوان شرکت برتر در عرصه خدمات و پشتیبانی شبکه شناخته می‌شود. در این راستا شرکت آونگ آمادگی خود را جهت انجام خدمات مشاوره و پیاده‌سازی پروژه‌های Passive و Active شبکه مانند طراحی و اجرای زیرساخت، دیتاسنتر، شبکه‌های نظارتی IP، سیستم‌های تلفنی IP و شبکه‌های بی‌سیم Indoor و Outdoor برای شرکت‌ها، ادارات، سازمان‌های خصوصی و دولتی اعلام می‌نماید.

خدمات ویژه آونگ

آونگ با دارا بودن بیش از 300 نماینده فروش در سراسر ایران و همچنین شبکه منسجم ارایه خدمات پس از فروش با شعار آونگ، نوای خوش خدمات، امروز به یکی از موفق‌ترین شرکت‌های ایران در زمینه شبکه، IT و برق / الکترونیک بدل شده است.

آونگ در ارائه خدمات همیشه یک قدم جلوتر از دیگر شرکت‌ها حرکت کرده و در سال 1392 باشگاه مشتریان خود را به منظور، ایجاد ارتباط موثر و مستمر با مشتریان محصولات آونگ راه‌اندازی کرد تا مشتریان بتوانند با این شرکت مستقیما در ارتباط باشند و از اخبار و جشنواره‌ها و خدمات آونگ مطلع شوند.

اکنون آونگ با در اختیار داشتن کامل‌ترین سبد کالای شبکه و برترین محصولات در حوزه IT و الکترونیک باز هم به دنبال خدمات‌رسانی هرچه بیشتر و بهتر به مشتریان ایرانی بوده و در همین راستا در حال گسترش و افزودن خدمات و محصولات ارزنده به سبد کالای خود است تا ایرانیان عزیز بتوانند با خیال راحت از برترین شرکت پشتیبانی این حوزه بهترین محصولات حوزه شبکه و IT را خریداری و استفاده کنند.